TORBY PAPIEROWE

POBIERZ LISTĘ WYKROJNIKÓW

TORBY PAPIEROWE

PUDEŁKA FORMOWANE

POBIERZ LISTĘ WYKROJNIKÓW

PUDEŁKA FORMOWANE

PUDEŁKA FASONOWE

POBIERZ LISTĘ WYKROJNIKÓW

PUDEŁKA FASONOWE

DRUK I USZLACHETNIANIE

POBIERZ LISTĘ WYKROJNIKÓW

FORMATÓW PAPIERU

Przedsiębiorstwo Petrus powstało w 1987 roku. Głównym profilem działalności był handel, jednak w roku 1996 poszerzono zakres o usługi poligraficzne.

Opakowania Formowane Oklejane

Opakowania wykonywane są na indywidualne zamówienia i wg projektów klientów. Zadruk wykonywany jest metodą offsetową lub cyfrowa na materiale o  gramaturze 120 – 175 g/m2. Następnie materiał może być uszlachetniany przez lakierowanie wybiórcze lub całościowe lakierem UV, foliowanie na gorąco folią matową lub błyszczącą , złocone (hotstamping). Najczęściej stosowanym materiałem jest papier ozdobny barwiony w masie o gramaturze 125 – 220 g/m2. Może być dodatkowo uszlachetniany przez miejscowe złocenie lub zadruk offsetowy.
Następnym etapem jest formowanie szkieletu pudełka, które są najczęściej dwuczęściowe. Szkielet wykonywany jest z tektury litej o gramaturze 500 – 1000 g/m2, lub  wykonany z tektury falistej ( fala E, F). Uformowane pudełka są oklejane wcześniej przygotowanym materiałem lub papierem ozdobnym.
Taki typ opakowań cechuje się bardzo dużą elegancją i estetyką. Ma zastosowanie do pakowania towarów ekskluzywnych i drogich, miedzy innymi pakowana jest: biżuteria, galanteria skórzana, koszule, obuwie i wiele innych przedmiotów.
Opakowania dostarczane są do klientów w formie złożonej i ze względu na ich dużą objętość , oraz ich ekskluzywne wykończenia zalecane jest dostarczenie ich w kartonach zbiorczych.

Jeśli chcesz poznać naszą ofertę na opakowania kaszerowane składane.

Galeria Projektów